24hodinové a 3denní jízdenky

24hodinové jízdenky 

Jízdenky lze zakoupit pomocí SMS, v mobilní aplikaci MojeDPO nebo v prodejnách DPO v papírové podobě a nejsou určeny pro označování v označovacích zařízeních umístěných v dopravních prostředcích. Jízdenky zakoupené v prodejních automatech mají okamžitou platnost. Jízdenky zakoupené v prodejnách jízdních dokladů je možné zakoupit s okamžitou nebo s odloženou platností.

  • 24hodinové jízdenky Ostrava XXL (zóna 78)
  • 100 Kč Obyčejná
  • 50 Kč Zlevněná (platí pouze pro přepravu dětí od 6 let do dovršení 15 let věku a pro přepravu psů)
  • 200 Kč Skupinová (platí pro 5 osob)

O sobotách, nedělích a státem uznaných svátcích a v době od 1. 7. do 31. 8. každého kalendářního roku, platí 24hodinová obyčejná jízdenka pro 5 osob, z nichž maximálně 2 mohou být starší 15 let. Takto rozšířená platnost se vztahuje pouze na uvedené dny. V rámci platnosti 24hodinové obyčejné, zlevněné i skupinové jízdenky může cestující bezplatně přepravovat jedno zavazadlo (včetně jízdního kola) a psa.

3denní jízdenky Ostrava XXL (zóna 78) 

Jízdenky lze zakoupit v mobilní aplikaci MojeDPO, v prodejnách DPO v papírové podobě nebo v jízdenkomatu a nejsou určeny pro označování v označovacích zařízeních umístěných v dopravních prostředcích. Jízdenky zakoupené v prodejních automatech mají okamžitou platnost. Jízdenky zakoupené v prodejnách jízdních dokladů je možné zakoupit s okamžitou nebo s odloženou platností.

  • 220 Kč Obyčejná 
  • 110 Kč Zlevněná (platí pouze pro přepravu dětí od 6 let do dovršení 15 let věku a pro přepravu psů) 

O sobotách, nedělích a státem uznaných svátcích a v době od 1. 7. do 31. 8. každého kalendářního roku, platí 3denní obyčejná jízdenka pro 5 osob, z nichž maximálně 2 mohou být starší 15 let. Takto rozšířená platnost se vztahuje pouze na uvedené dny. V rámci platnosti 3denní obyčejné i zlevněné jízdenky může cestující bezplatně přepravovat jedno zavazadlo (včetně jízdního kola) a psa.